راهکارهای قانونی درمقابل اشخاصی که اموال غیر بدون را بدون اجازه در اختیار میگیرند:

راهکارهای قانونی درمقابل اشخاصی که اموال غیر بدون  را بدون اجازه در اختیار میگیرند:

گاهی اوقات اشخاصی اموالی که مالکیت آن متعلق به دیگران می باشد را در اختیار گرفته و تصرف می کنند.در جایی که این تصرف قانونی (به واسطه ی قراردادمی باشد) این موضوع تا زمان اعتبار قرارداد یا توافق مورد حمایت قانون گذار است اما در برخی اوقات این تصرفات بدون رضایت صاحب مال صورت می گیرد که یا بدون وجود هرگونه قرارداد و توافق قبلی است که در عالم حقوق از آن به عنوان تصرف عدوانی یاد می شود و گاه این تصرف به واسطه قرارداد قبلی است که به واسطه اتمام مهلت توافق دیگر از حمایت قانون گذار برخوردار نیست که مصداق بارز آن قرارداد اجاره است.

تصادف مرگبار دانش آموزان در رودان

 
 
مدیرآموزش و پرورش رودان گفت: در سانحه واژگونی یک دستگاه خودرو پژو 405 در بزرگراه رودان- کهنوج؛ دو دانش آموز رودان جان خود را از دست دادند.

 ایرنا نوشت: احمد رحیمی پور شنبه گفت: صبح امروز خودروی سواری پژو 405 حامل پنج دانش آموز مدارس شهری رودان که از روستای برنطین عازم مدارس مرکز شهر بود؛ در بزرگراه رودان- کهنوج دچار سانحه شد که در این حادثه دلخراش دو نفر از دانش آموزان جان باختند و سه نفر دیگر نیز به شدت مجروح شدند.

زن جوان در تله شیطانی سه مسافربر

 

بررسی دوربین‌های پمپ بنزین، سه مرد شیطان‌ صفت را که در پوشش مسافربر زن جوانی را ربوده و پس از سرقت اموالش او را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، گرفتار کرد.
به گزارش جام‌جم، دو هفته پیش زن جوانی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای جنایی کرج از سه مرد به اتهام آدم‌ربایی، سرقت و آزار و اذیت توسط دو نفر از متهمان شکایت کرد.