تصادف مرگبار دانش آموزان در رودان

 
 
مدیرآموزش و پرورش رودان گفت: در سانحه واژگونی یک دستگاه خودرو پژو 405 در بزرگراه رودان- کهنوج؛ دو دانش آموز رودان جان خود را از دست دادند.

 ایرنا نوشت: احمد رحیمی پور شنبه گفت: صبح امروز خودروی سواری پژو 405 حامل پنج دانش آموز مدارس شهری رودان که از روستای برنطین عازم مدارس مرکز شهر بود؛ در بزرگراه رودان- کهنوج دچار سانحه شد که در این حادثه دلخراش دو نفر از دانش آموزان جان باختند و سه نفر دیگر نیز به شدت مجروح شدند.

 وی با تسلیت این ضایعه بزرگ و همدردی با خانواده های داغدیده، بیان کرد: در این حادثه معصومه ضیاء نژاد از دبیرستان بعثت و علیرضا صالحی از دبستان شهید سهرابی؛ جان به جان آفرین تسلیم کردند.

 

 رحیمی پور اضافه کرد: در حادثه امروز سید محمدحسین صابر دانش آموز دبیرستان علامه امینی، عفت عبیری از هنرستان فضیلت و آیدا مقتدری از دبیرستان مکتب الزهرا (س) مجروح شدند که در دقایق اولیه وقوع سانحه با حضور اورژانس 115؛ به بیمارستان امام علی (ع) رودان انتقال یافتند.

 

 وی با بیان اینکه مجروحان از ناحیه سر دچار آسیب شده اند؛ حال مجروحان حادثه امروز را وخیم اعلام کرد و گفت: سید محمدحسین صابر و عفت عبیری جهت ادامه درمان به مرکز استان انتقال داده شدند.

 

 رحیمی پور گفت: خودروی حامل پنج دانش آموز این شهرستان توسط اولیاء آنها و به عنوان سرویس مدرسه کرایه شده و راننده خودرو نیز از بستگان دانش آموزان حادثه دیده است.

 

وی با بیان اینکه هیچ درخواستی مبنی بر تقاضای سرویس مدارس از سوی خانواده های دانش آموزان حادثه دیده به این اداره اعلام نشده است؛ اظهار داشت: در سال تحصیلی 96- 95 برای جابجایی دانش آموزان مناطق روستایی به شهر (مسیر وقوع حادثه)؛ هفت دستگاه مینی بوس به عنوان سرویس مدارس پیش بینی شده و در حال حاضر فعالند.

 

رحیمی پور گفت: در سال تحصیلی 96-95؛ تعداد 17 دستگاه مینی بوس؛ 2 دستگاه در بخش جغین، 7 دستگاه از روستاهای برنطین تا آبنما به مرکز شهر و بالعکس و روستای دهگلکن و 8 دستگاه مینی بوس از روستاهای بخش بیکاه به مرکز شهر و بالعکس وظیفه جابجایی دانش آموزان را در قالب سرویس مدارس بر عهده دارند.

 

مدیر آموزش و پرورش رودان در دقایق نخست انتقال دانش آموزان به بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان با حضور در بخش اورژانس؛ با خانواده های دانش آموزان این سانحه دیدار و از روند رسیدگی کادر پزشکی به مجروحان حادثه بازدید کرد.

 پیوند: روزنامه ایمان

برچسب ها: تصادف, تصادف دانش آموزان, تصادف مرگبار پژو 405