Check your English vocabulary for law

نام: Check your English vocabulary for law

نویسنده: Rawdon Wyatt

تعداد صفحات: ۸۱

ویرایش: سوم

قضاوت آنلاین: رشته‌ی حقوق یکی از مهمترین رشته های علوم انسانی بوده و ترجمه متون از این رشته بسیار زمان بر و نیازمند داشتن تخصص در مسائل حقوقی و آشنایی با لغات و اصطلاحات این رشته می باشد. این کتاب علاوه بر این که مورد نیاز دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حقوق می باشد، می تواند منبعی غنی و بسیار مفید برای مترجمان متون حقوقی و قضائی باشد.

 

کتاب Check Your English Vocabulary for Law متشکل از ۶۲ گروه کلمات مختلف و ضروری برای دانشجویان و علاقه مندان به رشته حقوق می باشد. در این کتاب سعی شده است تا علاوه بر آموزش کلمات مختلف در قالب جملات متفاوت، اول اینکه مخاطب را با کاربرد های متفاوت آن کلمه آشنا نماید و دوم اینکه با تمرینات مختلف، مطالب آموزش داده شده را در ذهن مخاطب تثبیت نماید. این کتاب با بررسی واژگان حقوقی انگلیسی حاوی لغات و واژگان تخصصی رشته حقوق بوده و به بررسی دقیق این واژگان پرداخته است. این سری کتاب که توسط Rawdon Wyatt و احتمالا تعدای از نویسنده دیگر تالیف می گردند، به یکی از مهم ترین منابع و سورس ها برای افراد متقاضی در آزمون های مختلف و همینطور دانشجو های رشته های مختلف تبدیل شده اند.

مجموعه کتب Check Your English Vocabulary for یکی از مشهور ترین لغت نامه های موضوعی را در زبان انگلیسی تشکیل می دهند. این مجموعه که شامل کتاب های معروف و پرفروشی مانند Check Your English for Toffel , for Law, for IELTSS و … می شود، به عنوان یکی از اصلی ترین منابع برای موضوعات مختلف مانند امتحان تافل، آیلتس و … به شمار می آید. نویسنده (گان) این سری کتب مدعی هستند که با مطالعه ی هر کتاب از این مجموعه، شما در آن رشته اصطلاحا Master خواهید شد و هیچگونه نیازی به مطالعه منابع دیگر نخواهید داشت.

برچسب ها: کتاب متون حقوقی, Check your English vocabulary for law, نوشتهRawdon Wyatt